Napsali o nás

Blues Alive-Šumperk.

Naděje tuzemského blues Lukáš Martínek zakončil oficiální program prvního hlavního dne Blues Alive. Mladíka s kytarou doprovází ostřílení muzikanti v čele s Tonnym Smrčkou.

Britský bluesový bard Pat Fulgoni se svou "superskupinou", v níž excelovali kytarista Lukáš Martínek či basák Tonny Smrčka, završil oficiální dění pátého ročníku Blues Alive.

Velmi šťastná byla volba úvodního účinkujícího ve velkém sále domu kultury. Již deset minut po zahájení koncertu se křepčilo na Tonny Blues Band se zpěvačkou Tonyou Gravesovou.

Hradec Králové - Páteční večer v Country clubu Lucie potěšil příznivce dvanáctitaktového rytmu. Tonny Blues Band zahájil sérii bluesových koncertů v novohradeckém klubu a hned prvními takty se blues chytlo v duších diváků, kteří se zanedlouho stali součástí show, křepčíce a zpívajíce s kapelou.

Tonny Blues Band je jednou z nejjistějších opor české bluesové scény a ve svém kapelníkovi Antonínu Smrčkovi má nejen vynikajícího basistu, ale také neúnavného organizátora domácího bluesového dění (byl dramaturgem prvního ročníku šumperského Blues Alive, v současné době organizuje hned několik více či méně pravidelných přehlídek v Praze).

Na plný pecky - ČT2
Hudební večer České Bluesové Asociace a Lucerna Music Baru. Hrají naši nejlepší bluesmani Tonny Blues Band a další. Hostem večera bude americká zpěvačka Tonya Graves. Režie R. Vodrážka

© Tonny Blues Band 2008-2024, grafika PeKut, skripty Radim Hašek